Czy masz na oku awans?

Czy próbowałeś w przeszłości i nie udało Ci się?

Czy chcesz kontynuować swoją ścieżkę kariery w organizacji, w której pracujesz?

Jeśli tak, jest jeden kluczowy obszar, nad którym możesz popracować i który może stanowić różnicę między sukcesem w awansie a koniecznością podjęcia kolejnej próby - pozytywność.

Tak, patrzenie na życie w bardziej słoneczny sposób może faktycznie pomóc Ci lepiej przygotować się do awansu, dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej i poradzić sobie z całą sytuacją w zdrowszy i bardziej efektywny sposób.

Widzisz, bycie pozytywnym nie polega tylko na myśleniu szczęśliwymi myślami, a nie negatywnymi, zaczyna to odbijać się na każdej części twojego życia. Stajesz się zdrowszy, stajesz się silniejszy, twoje zdrowie psychiczne poprawia się zbyt, masz zdrowsze i silniejsze relacje z sąsiadami z biura, i masz więcej pomysłów, gdy jesteś współpracy wokół stołów zarządu.

Czujesz się lepiej, jesteś szczęśliwszy, a życie jest pełne możliwości i szans na poprawę siebie i miejsca, w którym obecnie siedzisz.

Zbadajmy dokładnie, dlaczego pozytywność może pomóc ci przenieść się z obecnego biura biurko do jednego mieszczącego twoje promowane stanowisko.

Pozytywne nastawienie może pomóc Ci wymyślić pomysły na poparcie Twojej aplikacji

Dotknęliśmy już pomysłu, że kiedy czujesz się podniesiony na duchu i pozytywnie nastawiony, łatwiej przychodzi Ci wymyślanie nowych pomysłów i sugestii. Niektóre z tych pomysłów będą kreatywne i inne na Niektóre z tych pomysłów będą kreatywne i inne niż te, które miałbyś normalnie, a to efekt uboczny zwiększonej pewności siebie, która działa w parze z pozytywnym myśleniem.

Kiedy przygotowujesz się do awansu, musisz wymyślić, dlaczego jesteś najlepszym kandydatem. Co masz takiego, czego nie mają inne osoby ubiegające się o awans? W tym miejscu pomoże Ci pozytywne myślenie out ponieważ będziesz w stanie zidentyfikować te punkty i myśleć nieco bardziej kreatywnie. Kto wie, może właśnie stuknąć w coś, co singles out jako jeden do wyboru, nad kimś innym, kto jest prawie szyi i karku z tobą. Czasami to naprawdę może zejść do najmniejszego szczegółu, a twoja pozytywność i twórcze myślenie może być to, co pomaga ci się.

Sprawdź ten film, który może Ci pomóc, gdy przygotowujesz się do awansu.

Pozytywne nastawienie pomaga czuć się pewniej podczas rozmów kwalifikacyjnych

Pomijając fakt, że wymyślasz nowe pomysły i jesteś już imponujący w pracy, którą wykonujesz na swoim obecnym fotelu biurowym, pozytywne myślenie pomoże Ci poczuć się pewniej, gdy jesteś w sytuacji wywiadu.

Jeśli myślisz negatywnie w tym momencie, będziesz potykać się o odpowiedzi, nie będziesz w stanie myśleć tak wyraźnie lub wymyślić innowacyjne odpowiedzi, które będą imponować tych na panelu. Kiedy jesteś pozytywnie nastawiony, jakkolwiek, wierzysz w siebie i wierzysz również w to, że w tej sytuacji wszystko jest możliwe, w tym również to, że dostaniesz to awansowane stanowisko.

Ta pewność siebie może być tym, co prowadzi cię do sukcesu i to jest niezwykle imponujące również. Pokazuje panelowi, że jesteś pewny siebie, że wierzysz w siebie i że jesteś w stanie myśleć trochę nieszablonowo. Są to wszystkie cechy, które są wymagane, aby odnieść sukces w świecie pracy, niezależnie od stanowiska.

Pozytywność pomaga radzić sobie z trudnościami i stresem, w tym z ewentualnym odrzuceniem

To nie jest negatywna myśl, ale po prostu coś, co może się zdarzyć lub nie - być może tym razem nie dostaniesz awansu. Zwróć uwagę na pozytywne zakończenie tego zdania; powiedzieliśmy "tym razem". Nie oznacza to, że nie dostaniesz go następnym razem i nie oznacza to, że nie ma tam innego stanowiska, które czeka, aż je odkryjesz i złożysz podanie.

Pozytywne nastawienie psychiczne pomoże ci poradzić sobie ze stresem związanym z całym wnioskiem o awans, ale także pomoże ci poradzić sobie z odrzuceniem i zrozumieć, że będą inne szanse. Jeśli myślisz negatywnie w tym momencie, możesz zdecydować, że nigdy nie spróbujesz ponownie i pozwolisz, aby odrzucenie wpłynęło na twoją obecną rolę. Zamiast tego wyciągniesz wnioski z tego doświadczenia i przyrzekniesz, że następnym razem wykorzystasz wyciągnięte wnioski.

Jak widzisz, pozytywne nastawienie może być czynnikiem decydującym o tym, czy dostaniesz ten awans tym razem, czy też będziesz musiał czekać, aż pojawi się kolejna szansa.